Joomla!

Biedrības pasākumi


KVALB biedri iepazīstas ar lietišķajām apmācību spēlēm

2019.gada 9.aprīlī KVALB biedriem bija iepēja piedalīties saistošā un visus dalībniekus iesaistošā pasākumā - Lietišķās apmācību spēles.

Pasākuma moderators - Smart Games Club pārstāvis Edijs Ulpe - iepazīstināja ar Smart Games Club izstrādātajām spēlēm un ļoti atraktīvi vadīja divu komandu darbību, izspēlējot komandas saliedēšanas spēli "Uzveic briesmoni" ("Beat the Beast").
Spēles laikā dalībniekiem bija ne tikai jācenšas savākt vairāk ieroču un punktu, lai komanda uzvarētu, bet arī jāatbild uz dažādiem āķīgiem jautājumiem, piemēram, jāizdomā un jāpastāsta pārējiem, kādas 3 lietas ņemtu līdzi uz vientuļas salas, cik māsu vai brāļu ir blakusspēlētājam, kur izvēlētos dzīvot, ja būtu tāda iespēja, un jāpamato - kāpēc?, kā arī jāizpilda dažādi uzdevumi - jānodemonstrē noderīgs vingrinājums (iedomājoties sevi par fiziskās sagatavotības treneri) vai jāattēlo zilonis; vairāki uzdevumi bija jāveic kopā ar komandas biedru.

Lasīt tālāk...
 
Apsveicam LR Uzņēmumu reģistru ar panākumiem International Quality Awards 2018
Quality Awards 2018 balvas bilde LR UR 417x640Apsveicam Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra kolektīvu ar panākumiem starptautiskajā konkursā International Quality Awards 2018 - uzvaru kategorijā Innovation through Quality Method!
LR Uzņēmumu reģistrs konkursā pieteica iestādē izstrādāto kvalitātes vadības sistēmu, pateicoties kurai ir iespēja regulāri apkopot un analizēt kvalitātes rādītājus, kas tiek izmantoti Uzņēmumu reģistra darba efektivizācijai un procesu uzlabošanai. Uzņēmumu reģistrs izcīnīja uzvaru kategorijā, kurā vērtē inovācijas, kas izveidotas, izmantojot kvalitātes metodes.
Uzņēmumu reģistra iesniegtais pieteikums saņēma balvu starp pasaules augstākās raudzes kvalitātes ekspertiem -  dažādās konkursa kategorijās šogad finālam tika izvirzīti 22 finālisti no 11 valstīm, piemēram, Austrālijas, Apvienotās Karalistes, ASV, Ķīnas, Zviedrijas, tāpēc vēl jo lielāks prieks ir par vienīgā pārstāvja no Latvijas - Uzņēmumu reģistra - ieguldīto darbu, izstrādājot savu sistēmu, kā arī iniciatīvu, piesakoties konkursam un uzvaru, saņemot augstāko novērtējumu kategorijā Innovation through Quality Method!
 
Lasīt tālāk...
 
8.novembris - Vispasaules Kvalitātes diena

W

Sveicam visus Latvijas Kvalitātes biedrības biedrus,

kvalitātes jomas profesionāļus un interesentus

Vispasaules Kvalitātes dienā!

 
Iesniegti priekšlikumi par MK noteikumu projektu

Ekonomikas ministrija ir izstrādājusi Ministru kabineta noteikumu projektu "Noteikumi par atbilstības novērtēšanas institūciju novērtēšanu, akreditāciju un uzraudzību" (turpmāk - Projekts), kas aizstās spēkā esošos Ministru kabineta 2008.gada 16.decembra noteikumus Nr.1059 "Noteikumi par atbilstības novērtēšanas institūciju novērtēšanu, akreditāciju un uzraudzību".

Tā kā pirms izsludināšanas Valsts sekretāru sanāksmē Ekonomikas ministrija Projektu bija nodevusi sabiedriskai apspriešanai, KVALB aicināja savus biedrus izteikt ierosinājumus vai komentārus par sagatavoto projektu.

Tika saņemti vairāk nekā 50 komentāru, ierosinājumu un priekšlikumu, kas tika apkopoti un iesniegti Ekonomikas ministrijā.

Paldies mūsu biedriem, kuri izteica savu viedokli un ierosinājumus!

 
Seminārs "Aiza starp zināšanām un darīšanu"

Foto no Iphone 081002018 201 640x4802018.gada 4.oktobrī notika KVALB rīkotais seminārs "Aiza starp zināšanām un darīšanu".

Lektors Karmo Kivi pārstāv Proctor Gallagher institūtu, kas darbojas starptautiskā mērogā un ir pārstāvēts 130 valstīs. Institūta klientu lokā ir tādas globālas kompānijas kā IBM, General Motors, Remax, Malaysian Airlines, Prudential Insurance, gan arī mazākas organziācijas visā pasaulē. Institūta dibinātājs Bobs Proktors ar savu darbu un paša spēkiem ir kļuvis miljonārs un jau 57 gadus māca organizācijas un vadītājus palielināt peļņu, būtiski uzlabot rezultātus un efektivitāti. Karmo Kivi ir viens no viņa labākajiem skolniekiem un konsultantiem Proctor Gallagher institūtā.
Semināra laikā Karmo soli pa solim iepazīstināja dalībniekus ar atziņām, kuras viņš pats ir guvis gan praktiskajā darbībā, gan institūtā, kā arī ar principiem, kurus ieviesis savā dzīvē un palīdzot daudziem klientiem.

Lasīt tālāk...
 


1 lapa no 10