Joomla!

Par informatīvo pasākumu "Starptautiskā kvalitātes inovāciju gada balva"

Šogad pirmo reizi Latvijas organizācijām tiek piedāvāta iespēja iegūt starptautisku atpazīstamību, pretendējot uz Kvalitātes inovāciju balvu, kas līdz šim ir ieguvusi plašu publicitāti Ziemeļvalstīs. 

Latvijā pieteikšanos uz Kvalitātes inovāciju balvu organizē Latvijas Kvalitātes biedrība, sadarbojoties ar ilggadējo organizatoru - Somijas Kvalitātes asociāciju un Igaunijas Kvalitātes asociāciju.

Informatīvais pasākums par Kvalitātes inovāciju balvu notika 2012.gada 9.maijā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā.

Pasākumā interesentiem bija iespēja iepazīties ar Starptautiskās Kvalitātes inovāciju balvas 2012 mērķiem, būtību, norisi, pieteikšanās kārtību, vērtēšanas modeli un vērtēšanas kritērijiem, kā arī uzzināt 2011.gada konkursā piedalījušos organizāciju līdzšinējo pieredzi.

Somijas Kvalitātes asociācijas vadītājs Tani Järvinen (Somijā atzīts biznesa treneris, kam ir pieredze, strādājot Baltijas valstīs) informēja par Kvalitātes inovāciju balvas ideju, attīstību, norisi.
Kvalitātes inovāciju balvas projekta vadītājs Timo Tulonen detalizētāk pastāstīja par pieteikšanās procedūru, vērtēšanu, kā arī iedrošināja uzņēmumu pārstāvjus izvērtēt idejas un pieteikties dalībai konkursā.
Igaunijas Veselības apdrošināšanas sabiedrības Valdes priekšsēdētājs Hannes Danilovs (Hannes Danilov) prezentēja 2011.gada Igaunijas Kvalitātes inovāciju balvas laureātu - digitālo recepšu medikamentu izrakstīšanas sistēmu Igaunijā.
Firmas HeiVäl Consulting partneris, pieredzējis biznesa konsultants un treneris Tonijs Heins (Tõnu Hein) dalījās praktiskajā pieredzē, ko guvis, organizējot Kvalitātes inovāciju balvu Igaunijā, deva daudz vērtīgu padomu gan balvas organizētājiem, gan potenciālajiem dalībniekiem.

Vairāk informācijas par 2011.gada Inovāciju inovāciju un Kvalitātes inovāciju balvas ieguvējiem - Igaunijas, Somijas un Zviedrijas uzņēmumiem - varat atrast šeit.

Ja Jūs interesē plašāka informācija par Kvalitātes inovāciju balvas konkursu Latvijā, sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā, rakstiet uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vai zvaniet pa tel. 29193256 (Aiva).