Joomla!

Pasludināti Starptautiskās Kvalitātes inovāciju gada balvas 2012 ieguvēji

8.novembrī Somijā, Helsinkos norisinājās ikgadējā Starptautiskās Kvalitātes inovāciju gada balvas  ("The Quality Innovation of the Year Competition") apbalvošanas ceremonija. Konkursā piedalījās seši Latvijas uzņēmumi: Zāļu valsts aģentūra, Valsts kase, SIA Grandeg, SIA Latfood, SIA RR Fish un SIA Trakais Rotors.
Par šī gada Latvijas uzvarētājiem tika atzīti publiskā sektora kategorijā - Zāļu valsts aģentūra un mazo un vidējo uzņēmumu kategorijā  - Latvijas granulu apkures katlu ražošanas uzņēmums SIA Grandeg.

Godinot uzvarētājus, balvas pasniedza Latvijas vēstnieks Somijā Juris Bone.
Konkursa dalībniekus ar savu klātbūtni pagodināja un sveica arī Somijas parlamenta spīkers Eero Heineluoma.

Zāļu valsts aģentūras pārstāvji saņēma Kvalitātes inovāciju balvu 2012 par izstrādāto un aģentūras mājaslapā publiski pieejamo interaktīvo Latvijas aptieku karti. Zāļu valsts aģentūras direktore Inguna Adoviča: "Esam gandarīti par Zāļu valsts aģentūras sniegtā pakalpojuma augsto novērtējumu. Iegūtā balva apliecina, ka arī valsts pārvaldē nepieciešamas inovatīvas idejas un radoša darba komanda.” Ar plašāku informāciju varat iepazīties Zāļu valsts aģentūras mājas lapā.

Balvu prestižajā konkursā SIA "Grandeg" nodrošināja uzņēmumā izstrādātais un ražotais granulu apkures katls "GD-TURBO". SIA "Granged" valdes loceklis Andris Lubiņš norāda, ka iegūtā balva apliecina Latvijas uzņēmumu ražoto produktu konkurētspēju pasaules tirgū un cer, ka tā ļaus nostiprināt uzņēmuma pozīcijas Skandināvijas tirgū. Tāpat gūtā atzinība ir stimuls visai "Grandeg” komandai neapstāties un turpināt darbu pie jaunu un inovatīvu produktu izstrādes, norāda A. Lubiņš. Ar plašāku informāciju varat iepazīties SIA Grandeg mājas lapā.

Informācija par Latvijas uzņēmumu veiksmīgo dalību konkursā tika publicēta arī LR Ārlietu ministrijas mājas lapā www.mfa.gov.lv (ar informāciju par Kvalitātes Inovāciju balvas pasniegšanu varat iepazīties šeit). Paldies Latvijas vēstniekam Somijā J.Bones kungam par uzaicinājumu konkursa dalībniekiem paviesoties Latvijas vēstniecībā Somijā!

Kā iepriekš ziņots, šogad pirmo reizi Latvijas organizācijām tika piedāvāta iespēja iegūt starptautisku atpazīstamību, pretendējot uz Starptautisko Kvalitātes inovāciju balvu, kas līdz šim ir ieguvusi plašu publicitāti Ziemeļvalstīs. Šogad Kvalitātes inovāciju balva tika rīkota Somijā, Igaunijā, Zviedrijā un Latvijā. Vairākas Eiropas valstis izteikušas vēlmi pievienoties šim starptautiskajam konkursam jau tuvākajos gados.

Šogad pieteikumu skaits starptautiskajam konkursam Kvalitātes inovāciju balva sasniedzis jaunu rekordu. Līdz pēdējai pieteikšanās dienai tika saņemti 127 iesniegumi, kas ir ievērojami vairāk nekā pagājušajā gadā saņemtie 80.

Latvijā pieteikšanos uz Kvalitātes inovāciju balvu organizē Latvijas Kvalitātes biedrība, sadarbojoties ar ilggadējo organizatoru - Somijas Kvalitātes asociāciju.

Ceram, ka Latvijas organizāciju iegūtās balvas un starptautiskā atzinība iedrošinās arī citus Latvijas uzņēmumus un organizācijas nākamgad pieteikties uz prestižo Starptautisko Kvalitātes inovāciju balvu.

Apsveicam Latvijas finālistus un uzvarētājus! Novēlam veiksmi arī turpmāk!

Jūsu Latvijas Kvalitātes biedrība