Joomla!

3 iemesli, kādēļ apmeklēt Kvalitātes konferenci

5. un 6.februārī notiks 3.starptautiskā Kvalitātes konference. Konferenci rīko Latvijas Kvalitātes biedrība, un šis ir vienīgais pasākums Latvijā, kas veltīts tieši kvalitātes vadības jomai. Par šīgada konferences tēmu izvēlēta „Izrāviena vadība”.

Uz jautājumiem, kādēļ ir vērts piedalīties konferencē, atbild Latvijas Kvalitātes biedrības valdes priekšsēdētājs Dzintars Putnis.

Kādēļ Kvalitātes biedrība ik gadu rīko šo konferenci?

Kvalitātes konferenci nu jau varam dēvēt par tradīciju. Tas ir pasākums, kas ļauj satikties organizāciju kvalitātes un attīstības vadītājiem, auditoriem un arī uzņēmumu vadītājiem, kā arī citiem interesentiem. Tas ir arī viens no mūsu galvenajiem mērķiem – radīt unikālu notikumu un radošu vidi divu dienu garumā cilvēkiem, kas ikdienā strādā kvalitātes vadības jomā, vēlas uzlabot organizācijas darbību vai arī vienkārši interesējas par šo tēmu. Konference ir iespēja profesionāļiem, kurus vieno šī tēma, uzzināt jaunākās nozares tendences pasaulē, ieklausīties vērtīgos pieredzes stāstos, kā arī atrast domubiedrus, dalīties viedokļos un apmainīties idejām.

Kam konferencē aplūkotās tēmas būs interesantas?

Šīgada konferences galvenās tēmas ir: Organizācijas veiktspējas paaugstināšana, Izrāviena vadība – būtiska organizāciju pārveide un Uzvaram ar kvalitāti.

Tās pavisam noteikti būs saistošas kvalitātes vadītājiem un speciālistiem, organizācijas attīstības vadītājiem un auditoriem, kas vēlas iegūt jaunas zināšanas un iepazīties ar citu profesionāļu pieredzi. Kā arī, protams, ikviens vadītājs, kuram rūp uzņēmuma attīstība un produktivitātes paaugstināšana, konferencē atradīs sev vērtīgu informāciju.

Kas ir konferences pievienotā vērtība?

Konferences pievienotā vērtība ir lektori, kas ir atzīti savas jomas profesionāļi, turklāt daļa lektoru ir starptautiskā mērogā pazīstami. Piemēram, Oklahomas štata universitātes profesors, Starptautiskās Kvalitātes akadēmijas goda loceklis un daudzu grāmatu autors Gregorijs Votsons (Gregory Watson), Vestminsteras biznesa skolas un Maskavas valsts universitātes pasniedzēja, pieprasīta lektore ar uzstāšanās pieredzi vairāk kā 35 pasaules valstīs, biznesa konsultante Jozefa Foseta (Jozefa Fawcett), C.-Andreass Dalluege - licencēts EFQM (European Foundation for Quality Management) treneris un konsultants, EuroBEN (European Business Excellence Network) prezidents.

Savukārt vietējā mēroga lektori ir savas jomas profesionāļi, kuru stāstījums sniegs visaptverošu ieskatu konkrētajā tēmā, kā arī liks aizdomāties par organizāciju kvalitātes uzlabošanas un efektivitātes paaugstināšanas metodēm un risiājumiem.

Papildu informācija:

Konferences norises laiks: 2015.gada 5. un 6.februāris

Konferences norises vieta: Islande Hotel (Ķīpsalas iela 20, Rīga).

Plašāka informācija Kvalitātes konferences mājas lapā.