Joomla!

Paziņojums
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s "/cache" folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.
Profesors Gregorijs Votsons - KVALB Goda biedrs

Varam uzskatīt, ka Latvijas Kvalitātes biedrība ir iegājusi pasaules kvalitātes organizāciju apritē, jo kopš 2015.gada 5.februāra par Latvijas Kvalitātes biedrības Goda biedru ir kļuvis Gregorijs Votsons - viens no pasaules vadošajiem speciālistiem uz kvalitāti vērstas vadības jomā.
G.Votsons ir Oklahomas štata universitātes profesors, bijušais Starptautiskās kvalitātes akadēmijas prezidents un Goda biedrs. G.Votsons ir vairāk nekā 10 grāmatu autors, saņēmis aptuveni 30 apbalvojumus, tai skaitā Starptautiskās kvalitātes akadēmijas dibinātāja medaļu un W.Edwards Deming medaļu no Japānas zinātnieku un inženieru apvienības (vairāk informācijas - http://www.gregoryhwatson.eu/).

{gallery}greg1{/gallery}

Esam patiesi gandarīti, ka Gregorijs Votsons, neraugoties uz savu aizņemtību (viņa darba grafiks tiek aizpildīts gadu uz priekšu), atrada iespēju atbraukt uz Latviju, lai piedalītos 3.starptautiskajā Kvalitātes konferencē ar lekciju Managing for Breakthrough: Transformation through Strategic Quality Initiatives...

{gallery}greg2{/gallery}

... un dalītos ar savām zināšanām, pieredzi, padomiem autorseminārā Profound Process Knowledge in Breakthrough Transformations.

{gallery}greg3{/gallery}