Joomla!

NVO fondam būt jau 2016.gadā!

Jau vairāk kā sešdesmit organizācijas ir parakstījušas vēstuli par Nacionālā NVO fonda izveidi Latvijā 2016. gadā. Parakstu vākšana turpinās līdz jūnija beigām! Aicinām nepalikt vienaldzīgiem, bet rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu paust savu atbalsu un vēlmi pievienoties vēstules parakstītājiem.

28.05.2015. tika nosūtīta vēstule lēmumu pieņēmējiem ar aicinājumu izveidot NVO fondu 2016. gadu. Vēstulē tiek pausta pārliecība, ka tādas aktivitātes, kā NVO pārstāvju darbs nozaru ministriju un Ministru Kabineta veidotās darba grupās, atzinumu izstrāde un sniegšana par sabiedrībai nozīmīgām tēmām - izglītības, veselības, sociālās labklājības, dzimumu līdztiesības, korupcijas, atvērtas valsts pārvaldes, vides un citās jomās nebūs iespējama vai notiks būtiski samazinātā apjomā, ja steidzami netiks izveidots NVO fonds.

Atgādinām, ka ar 2016. gadu beidzas Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentu atbalsts Latvijas NVO un nav zināms to apjoms nākamajā periodā, jo Eiropas Komisija joprojām nav vienojusies ar donoru valstīm par sadarbības iespējamo finansiālo apjomu.

Ar pilnu vēstules tekstu var iepazīties šeit.

Papildu informācija: http://www.nvo.lv/lv/news/publication/nvo-fondam-but-jau-2016gada-6310/


Sadaļa "Līdzdalības iespējas" tiek uzturēta par projekta "Ar labu pārvaldību par ilgtspējīgu attīstību" finansējumu.

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

sif-kras-eez