Joomla!

KVALB organizē pirmās EFQM vērtētāju apmācības Latvijā

Šīs ir pirmās šāda veida un līmeņa mācības Latvijā, un tajās tiksies interesenti no visām Baltijas valstīm.

Trīs dienu kurss ir veidots, lai apmācītu kvalificētus EFQM vērtētājus, kā arī sniegtu dziļāku izpratni par EFQM Izcilības modeli un par RADAR metodiku. Šis kurss piedāvā efektīvu apmācību pieredzējuša profesionāļa vadībā.

Pirms mācībām nepieciešama sagatavošanās 10-15 stundu apjomā. Sagatavošanās Jums dos izpratni par Izcilības modeļa izmantošanu praksē (ar praktisko piemēru un situāciju anlīžu palīdzību) un ļaus būt sagatavotiem grupu darbiem. Mācībās tiks izmantoti praktiskie piemēri (situāciju analīzes), kas atgādina īstu pieteikuma dokumentu. Tas ļauj radīt patiesus vērtēšanas apstākļus grupu darbos.

Kam domāts šis kurss?
Apmācību kurss ir paredzēts visiem interesentiem, kas vēlas paaugstināt savas zināšanas par vērtēšanu, izmantojot izcilības pieeju, vēlas darboties kā novērtētāji Kvalitātes balvai un EFQM līmeņa “Ceļā uz izcilību” (Committed to Excellence) 2* atzīšanai un ir atvērts visiem, kuriem ir interese par EFQM Izcilības modeļa pielietošanu praksē un kuri vēlas strādāt (vai jau strādā) ar EFQM Izcilības modeli savas organizācijas pašnovērtēšanā un attīstīšanā.

Kur un kad?
2015. gada 4.-6.novembrī, Rīgā (Bellevue Park Hotel Riga, Slokas iela 1, Rīga)

Mācību maksa:
850 EUR + PVN (KVALB, EAQ un LKVA biedriem)
935 EUR + PVN (pārējiem interesentiem)

Pasniedzēja: Tiia Tammaru (Igaunija)

Mācības notiek angļu valodā.

Pieteikšanās: līdz š.g. 7.oktobrim, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Kurss tiek organizēts Rīgā, tādēļ cena ir ievērojami zemāka, nekā tādam pašam kursam Briselē.

Vairāk informācijas skatīt šeit.

Vairāk par EFQM skatīt šeit: www.efqm.org