Joomla!

Aizvadīta KVALB "apmācību nedēļa"

Š.g. 11., 13. un 23.novembrī notika KVALB organizētie apmācību kursi.

Sākotnēji bija plānoti divi apmācību kursi - "Risku vadība kvalitātes vadības sistēmā. Kā to ietekmē jaunās izmaiņas ISO 9001:2015" (lai iepazīstinātu kvalitātes jomas profesionāļus ar janajā ISO 9001:2015 prasībām), kā arī apmācības-treniņš "Panākumu domāšanas stratēģija".

Tā kā interesentu atsaucība bija ļoti liela, apmācības par risku vadību un ISO jaunā standarta prasībām organizējām divām KVALB biedru grupām (11.novembrī un 23.novembrī).
Saņemtās atsauksmes liecina, ka pasniedzēja Jāņa Leilanda vadītās apmācības bija ļoti noderīgas, informatīvas un interesantas.

Ņemot vērā, ka interese par šīm apmācībām bija gan no KVALB biedru, gan arī interesentu puses, iespējams drīzumā tiks organizētas vēl vienas apmācības par šo tēmu, kā arī tiek plānots sagatavot semināru par izmaiņām ISO 14000 standartā.

Otrs pilnas dienas kurss - apmācības-treniņš "Panākumu domāšanas stratēģija" (kuram pasniedzējs Aleksis Daume deva apakšvirsrakstu "Kā beigt mētāties ar beigtiem mērkaķiem, kur atrast lāpstu, lai tos apraktu") š.g. 13.novembrī - pagāja intensīvā darbā gan grupās, gan individuāli, meklējot atbildes uz jautājumiem, piem., kas padara darbu/dzīvi ellišķīgu?, kas ir būtiski, lai to izmainītu?, kur atrast spēku, motivāciju pārmaiņu radīšanai? kā efektīvāk darboties (kā beigt mētāties ar "beigtajiem mērkaķiem")?, kas ir Problēmu rāmis un kādi jautājumi raksturīgi, darbojoties šī rāmja ietvaros?, kas ir Risinājumu rāmis un kādi jautājumi un atbildes raksturīgi tam.
Apmācības bija tik aizraujošas, ka diena pagāja nemanot, apliecinot to, ka apmācībās galvenais ir jaunas zināšanas un prasmes, nevis fotografēšanās, tomēr - neliels ieskats pirmajā grupu darbā - vizualizācija tam, kas padara mūsu dzīvi ellīgu:
Panak domas strategija foto

Grupu viedokļi - līderis, attiecības, cilvēks, nebūdams īstajā vietā

Vēlreiz liels paldies abiem pasniedzējiem - Jānim Leilandam un Aleksim Daumem!

Liels paldies arī dalībniekiem (un viņu vadītājiem, kas atļāva saviem darbiniekiem nedēļas laikā piedalīties divos apmācību kursos)!

Lai turpinātu iesākto - organizētu apmācības, kas biedriem ir noderīgas, un turpinātu attīstīt KVALB biedru profesionālās zināšanas un prasmes -, priecāsimies, ja dalīsieties gan ar savām idejām par nepieciešamām/aktuālām apmācību tēmām, gan ar informāciju par labiem pasniedzējiem.
Lūgums ierosinājumus sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Apmācības "Risku vadība kvalitātes vadības sistēmā. Kā to ietekmē jaunās izmaiņas ISO 9001:2015" (11.novembrī) un apmācības "Panākumu domāšanas stratēģija" (13.novembrī) tika organizēts Latvijas Kvalitātes biedrības īstenotā projekta “Ar labu pārvaldību par ilgtspējīgu attīstību” 3.aktivitātes ”KVALB un Kurzemes NVO dalībnieku profesionālo zināšanu un prasmju pilnveidošana" ietvaros.
Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
Programmu finansē Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instruments un Latvijas valsts.
www.sif.gov.lv | www.eeagrants.lv | www.eeagrants.org

sif-kras-eez