Joomla!

KVALB mājas lapas uzlabošana

Visi KVALB biedri - cits vairāk, cits mazāk - ir iepazinuši un izmanto esošo KVALB mājas lapu.
Pamazām, attīstoties biedrības darbībai, ir attīstījusies un pārveidojusies arī mūsu mājas lapa - ir nākušas klāt jaunas sadaļas, pārkārtots informācijas izvietojums.
Tomēr aizvien biežāk ir nācies saskarties arī ar situācijām, ka nepieciešamo informāciju ir grūti atrast (tā ir, tikai - kaut kur noslēpusies), kā arī, cenšoties atsevišku informāciju padarīt vieglāk pamanāmu, virkne sadaļu dublējas. Tā rezultātā pamazām mūsu mājas lapa ir kļuvusi nedaudz līdzīga Ponte Vecchio tiltam pār Arno upi Florencē.
http://www.hoteldegliorafi.it/images/bg_pontevecchio01.jpg

Realizējot projektu "Ar labu pārvaldību par ilgtspējīgu attīstību" 2015.gada budžeta ietvaros tika atrasti līdzekļi KVALB mājas lapas funkcionalitātes uzlabošanai, pārveidojot esošās mājas lapas dizainu un optimizējot informācijas izvietojumu.

Darbs pie "jaunās" mājas lapas šobrīd ir noslēdzošajā stadijā - notiek pēdējie "strukturēšanas" darbi, paralēli veicot informācijas pārnešanu, kas ir ļoti darbietilpīgs process.

Ar jaunās mājas lapas "darba versiju" varat iepazīties šeit: http://crm.weblv.lv/

Kaut arī vairumā sadaļu vēl nav pārnesta un aktualizēta informācija, lapas pamatstruktūra ir izveidota, un mēs priecāsimies par visiem ierosinājumiem, ko lūdzam sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Latvijas Kvalitātes biedrības mājas lapas funkcionalitātes uzlabošna tika veikta Latvijas Kvalitātes biedrības īstenotā projekta “Ar labu pārvaldību par ilgtspējīgu attīstību” 8.aktivitātes ”Informācijas un publicitātes pasākumi par projekta īstenošanas gaitu un rezultātiem" apakšaktivitātes 8.2. "KVALB un Kurzemes NVO mājas lapas pilnveidošana" ietvaros.
Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
Programmu finansē Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instruments un Latvijas valsts.
www.sif.gov.lv | www.eeagrants.lv | www.eeagrants.org

sif-kras-eez