Joomla!

Latvijas Kvalitātes biedrības biedru sapulce 15.03.2018.

DSC03889 15.03.2018. NVO namā notika Latvijas Kvalitātes biedrības   (KVALB) biedru sapulce.
 Biedru sapulcē bija jāapstiprina valdes ziņojums par 2017.gadā   paveikto, kā arī KVALB 2017.gada pārskats un Revīzijas   komisijas ziņojums,   biedrības budžets 2018.gadam. Kā ierasts   KVALB biedru sapulcēs, pasākuma otrajā daļā notika ievadlekcija   un neliels parktiskais darbs, lai tuvāk iepazītos ar kouča, dr.admin. Kristīnes Zaksas piedāvāto informāciju par Lumina Spark rīku līderības īpašību attīstīšanai.

Par izmaiņām KVALB biedru un valdes sastāvā, paveikto 2017.gadā - organizētajiem pasākumiem, sagatavoto projekta iesniegumu, Kvalitātes inovāciju balvas 2017.gada konkursu un rezultātiem, pastāstīja KVALB valdes priekšsēdētājs Mikus Zelmenis. Tika sniegts ieskats arī 2018.gada konkursa norises plānā - Kvalitātes inovāciju balvas 2018 konkursa noslēgums notiks 2019.gadā Pekinā, Ķīnā, tāpēc šajā gadā dalība konkursā varētu būt interesanta uzņēmumiem, kuri orientējas uz Ķīnas tirgu.
Valdes locekle Kristīne Meistare informēja par to, kā ir virzījies darbs ar biedru priekšlikumiem, kas tika izvirzīti iepriekšējā KVALB biedru sapulcē - no biedru izvirzītajām idejām tika izdalītas 12 jomas, vairākām izdalītas arī apakšaktivitātes, par katru no tām ir atbildīgs kāds valdes loceklis.
Valdes locekle Daiga Eklone iepazīstināja dalībniekus ar sagatavoto apmācību plānu tuvākajiem 3 mēnešiem, Kristīne Meistare - ar ieplānotajiem pieredzes apmaiņas pasākumiem, bet valdes locekle Liāna Kivliņa - ar uzsākto sadarbību ar augstskolām un citām biedrībām.
Pasākuma laikā dalībnieki apstiprināja sagatvotos KVALB gada pārskata dokumentus un 2018.gada budžetu.

Biedru sapulces laikā klātesošie biedri aizpildīja anketas, lai KVALB mājaslapā varētu atjaunot informāciju par mūsu biedriem - gan fiziskām, gan juridiskām personām. Tiem, kuri nevarēja biedru sapulcē piedalīties personiski, anketas drīzumā tiks nosūtītas elektroniskā formā.

KVALB biedru sapulcēs jau ierasts, ka darba kārtībā ir ne tikai "obligātie jautājumi", piem., valdes vēlēšanas vai pārskatu apstiprināšana, bet tajās tiek ieplānotas arī kādas lekcijas vai informatīvi pasākumi, kas varētu būt biedriem noderīgi. Šoreiz sapulces otrajā daļā koučs, dr.admin. Kristīne Zaksa īsumā iepazīstināja klātesošos ar Lumina Spark rīku līderības īpašību attīstīšanai, kam sekoja neliels praktiskais darbs - mēģināt identificēt sev raksturīgākās 2 īpašības, kā arī ar sagatvoto aprakstu palīdzību dot iespēju kādas īpašības sevī ieraudzīt pārējiem, nolēgumā īsi analizējot dažu dalībnieku "īpašību karti".

Paldies visiem dalībniekiem par veltīto laiku! 

Jūsu idejas un konkrēti priekšlikumi vienmēr tiek gaidīti, lai KVALB pasākumu būtu vairāk un tie būtu biedriem noderīgi! 

DSC03890 640x360     KVALB kopsapulce2 640x360   DSC03900 640x426   DSC03923 640x426   KVALB kopsapulce 640x360