Joomla!

Citi pasākumi arvalstīs


EOQ 63.kongress "Rediscovering Quality"

EOQ 63.kongress notiks Lisabonā, Portugālē š.g. 23.-24.oktobrī.

Šī gada EOQ kongresa tēma: "Rediscovering Quality".

Vairāk informācijas par kongresu

Kongresa organizācijas komiteja aicina pieteikties lektorus, iesniedzot prezentāciju kopsavilkumus (izvēlētie autori saņems 50% atlaidi pamata dalības maksai).
Kopsavilkumu/prezentāciju aprakstu iesniegšanas termiņš - š.g. 31.maijs (šeit atrodama informācija par iesniegšanu un aktuālajiem tematiem).

Lasīt tālāk...
 
EFQM Global Excellence Index

Banner Website   INDEX

EFQM Global Excellence Index ir unikāla vairākmērķu platforma, ko attīsta EFQM un kas veidota ar mērķi veicināt organizāciju izcilību dažādos sektoros un parādīt pasaules labākās organizācijas to virzībā uz pastāvīgu izcilību.
Šī platforma ļaus organizācijām parādīt savus labās prakses piemērus, salīdzinot ar citām, kā arī tikt atpazītām arī ārpus EFQM atpazīstamības shēmām. Platformā atrodamā informācija dos iespēju indivīdiem un organizācijām iegūt dziļāku izpratni par to, kas veido organizācijas par izcilības līderi un kā to sasniegt.

Lasīt tālāk...
 
Baltijas reģiona kvalitātes organizāciju pārstāvju tikšanās Viļņā

Lai vienotos par sadarbību un pārrunātu kopīgo stratēģiju sadarbībai ar EFQM, Latvijas Kvalitātes biedrības (KVALB) pārstāvji - valdes priekšsēdētājs Dzintars Putnis un valdes priekšsēdētāja vietniece Vanda Vaščenkova - 2015.g. 3.februārī devās uz Viļņu, kur piedalījās EFQM konferencē. Konference tika rīkota Lietuvas Ekonomikas ministrijā.

Lasīt tālāk...
 
EOQ 57.kongress Tallinā
2013.gada 17.-20.jūnijā Tallinā, Igaunijā notika 57. EOQ (European Organization for quality) kongress ar devīzi "Quality Renaissance - Co-creating a Viable Future".
 
Vairāk informācijas par kongresu varat uzzināt šeit.
EOQ 57.kongress Tallinā
 
 
EOQ 56.Kvalitātes kongress

2012.gada 14.-15.jūnijā Vācijā, Frankfutē pie Mainas notika EOQ (European Organization for Quality) 56.Kvalitātes kongress.

 banner_eoq_410

Kongresa devīze: Made in Quality. Made for Success.

Vairāk informācijas EOQ Kongresa mājas lapā