Joomla!

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) atzīta par Investoru izcilībā (Investors in Excellence)

IiE logo
Lielbritānijas kvalitātes vērtētāju organizācija ir atzinusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA) par Investoru izcilībā (Investors in Excellence).
Investors in Excellence
 sertifikāta pasniegšana notiks vasaras beigās.

Irina Degtjarjova, RPIVA kvalitātes vadītāja: “Ceļš uz Investoru izcilībā sākās pirms vairākiem gadiem. 2013.gadā tika parakstīta vienošanās ar Lielbritānijas kvalitātes vērtētāju organizācijas Midlands Excellence pārstāvniecību Latvijā SIA Latvia Excellence un izteikta apņemšanās divu gadu laikā apliecināt atbilstību Investors in Excellence  standarta prasībām.

Investors in Excellence sertifikāts ir apliecinājums RPIVA darbinieku veiksmīgam kopdarbam, spējai pārņemt labāko pieredzi un nepārtraukti pilnveidoties. Šis ir arī apliecinājums tam, ka Latvijas pedagogiem, skolu un komercuzņēmumu vadītājiem, psihologiem, personāla un biroja vadītājiem ir vieta izcilai izglītības iegūšanai – studēt gribētājus RPIVA sagaida ļoti atsaucīgs personāls, mūsdienīgs saturs un metodes, sakopta vide un nebeidzamas attīstības iespējas.

2011.gadā RPIVA bija viena no Latvijas Kvalitātes biedrības dibinātājām un šobrīd ir otrā augstskola Latvijā, kas saņem Investors in Excellence sertifikātu. Kvalitātes standarta atkārtota sertifikācija notiek reizi divos gados – tas nodrošina organizācijas nepārtrauktu pilnveidošanos un izcilības statusa uzticamību.

RPIVA kā valsts augstskola un zinātniskā institūcija ir ar ilggadēju pieredzi un tradīcijām pirmsskolas, pamatizglītības, mūzikas un deju skolotāju, psihologu, iestāžu un uzņēmumu vadītāju, personāla un biroja speciālistu sagatavošanā, kā arī iedzīvotāju izglītošanā un jaunu zināšanu radīšanā.

RPIVA piedāvā studijas Rīgā un vēl astoņās Latvijas pilsētās.”

Apsveicam RPIVA kolektīvu ar iegūto atzinību!

Projekts "Ar labu pārvaldību par ilgtspējīgu attīstību" tiek realizēts ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija
www.sif.lv   www.eeagrants.lv   www.eeagrants.org   
fonds