Joomla!

Summercamp - pirmo reizi Latvijā

Dz.Putnis,
Latvijas Kvalitātes biedrības (KVALB) valdes priekšsēdētājs

12.-16.jūlijā Latvijā pirmo reizi notiks pasākums The Latvia Summercamp 2015, ko organizē Latvijas Kvalitātes biedrība (KVALB) sadarbībā ar European Health Futures Forum – nevalstisko organizāciju, kas rūpējas par Eiropas veselības aprūpes sistēmas uzlabošanu.

Summercamp ir netradicionāla formāta neformāls pasākums pārmaiņu vadītāju pieredzes attīstīšanai. Tas jau vairāk nekā 15 gadus notiek dažādās valstīs, apvienojot pārmaiņu vadītājus un citu nozaru profesionāļus no Eiropas un nereti arī citu kontinentu valstīm. Pasākuma laikā tā dalībnieki izzina dažādus aktuālus jautājumus, kopīgi rada risinājumus un jaunas idejas izvēlētajām tēmām.

Šī gada Summercamp tēma – The future of work, un pasākuma galvenais mērķis ir izprast mūsdienu darbu un paredzēt tā attīstību nākotnē.

Mūsdienu darba vidē, kas kļūst arvien intensīvāka un prasīgāka pret darba ņēmējiem, aktuāls jautājums ir par iespējām veikt darbu, kas ir jēgpilns un sniedz pievienoto vērtību gan darba devējam, gan darba ņēmējam. Pasākuma dalībnieki dažādās aktivitātēs un radošajās darbnīcās izzinās pētāmo tēmu un meklēs priekšlikumus pārmaiņu vadības iedzīvināšanai mūsdienu darba vidē.
The Summercamp Latvia 2015 tematika ir sadalīta trīs dienās: pirmā diena ir atskats uz darbu pagātnē (senajiem arodiem, roku darbu utml.) un darba konceptu kopumā, otrā diena veltīta mūsdienu darba izzināšanai, savukārt trešās dienas laikā tiks rasti iespējamie scenāriji nākotnes darba raksturošanai.

Katra valsts, kurā notiek Summercamp, cenšas iepazīstināt ar interesantām vietām, interesantiem cilvēkiem, dalīties ar savas zemes tradīciju bagātību. Šogad dalībnieki no nometnes norises vietas – Mālpils viesu nama „Vidzemes pērle” - dosies uz divām skaistām Latvijas pilsētām - Siguldu un Cēsīm, tiksies ar aktieri, uzņēmēju un Cēsu Mākslas festivāla direktoru Juri Žagaru, iepazīs vietējo uzņēmēju pieredzi, kā arī uzzinās par latviešu tautas tradīcijām.

Pasākumā piedalīsies organizāciju pārmaiņu vadītāji no dažādām Eiropas valstīm, vairāku Eiropas nevalstisko organizāciju vadītāji un pārstāvji, piemēram, no European Health Futures Forum, Beļģijas, Holandes, Igaunijas un Latvijas Kvalitātes organizācijām, augstskolu mācībspēki u.c. interesenti.
Plašāk par pasākumu - Facebook lapā https://www.facebook.com/LatviaSummerCamp

 

Projekts "Ar labu pārvaldību par ilgtspējīgu attīstību" tiek realizēts ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija
www.sif.lv   www.eeagrants.lv   www.eeagrants.org   
fonds