Joomla!

EFQM Izcilības modelis 2013 pieejams latviešu valodā

Latvijas Kvalitātes biedrība piedāvā iegādāties EFQM Izcilības modeļa brošūru latviešu valodā.

Brošūra satur informāciju par EFQM Izcilības modeļa kritērijiem un apakškritērijiem ar skaidrojumiem un detalizētu aprakstu par Izcilības pamatvērtībām, RADAR loģiku un to, kā šie 3 elementi mijiedarbojas savā starpā.

EFQM mērķis ir palīdzēt organizācijām veikt uzlabojumus, izmantojot EFQM Izcilības modeli, visaptverošu vadības ietvaru, kuru lieto vairāk nekā 30 000 organizācijas Eiropā. Lai nodrošinātu, ka EFQM Izcilības modelis atbilst realitātei, tas tiek nepārtraukti uzlabots, iekļaujot pieredzi un zināšanas no dažādām organizācijām.

EFQM Izcilības modeļa izmantošana piemērotā veidā, kopā ar RADAR loģiku un Izcilības pamatvērtībām nodrošina, ka visas vadības metodes, kas tiek izmantotas organizācijā, veido saskanīgu sistēmu, kas nepārtraukti attīstās un palīdz īstenot organizācijas noteikto stratēģiju.

EFQM Izcilības modeļa brošūrā iekļauta detalizēta informācija par šiem 3 elementiem:

Izcilības pamatvērtības: Izcilības pamatvērtības ir EFQM Izcilības modeļa pamatā, un tās ir svarīgas jebkurai organizācijai, lai sasniegtu ilgtspējīgu izcilību. Izcilas organizācijas tās var izmantot savas kultūras aprakstīšanai. Tās kalpo arī kā vienota valoda organizācijas augstākai vadībai.

EFQM Izcilības modelis: Modelis ir praktiski lietojama metodoloģija, kas aptver visas organizācijas darbības un vērtē tās vienotā sistēmā. Modeli organizācija izmanto sev vispiemērotākā veidā, lai nepārtraukti attīstītos un uzlabotu savus rezultātus.

RADAR loģika: RADAR loģika ir strukturēta pieeja organizācijas snieguma izvērtēšanai. Tā arī atbalsta vērtēšanas mehānismu, veicot vērtējumu atbilstoši EFQM Izcilības balvai un citām atzīšanas shēmām, tā var arī palīdzēt pārmaiņu un attīstības projektu vadīšanā organizācijā.

EFQM Izcilības modeli var iegādāties tikai kā drukātu brošūru.
Brošūras cena (ar PVN):
- 25,00 EUR Latvijas Kvalitātes biedrības (KVALB) biedriem;

- 30,00 EUR pārējiem interesentiem.

Lai pasūtītu brošūru, sūtiet e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , norādot nepieciešamo eksemplāru skaitu, norēķinu rekvizītus rēķina sagatavošanai un vēlamo saņemšanas veidu (personīgi KVALB birojā vai pa pastu (nosūtot pa pastu, rēķina summa tiks pieskaitīti pasta izdevumi)).
Pēc rēķina apmaksas EFQM Izcilības modeļa brošūru/brošūras varēs saņemt KVALB birojā (Rīgā, Brīvības ielā 155, 4.korpuss, 2.stāvā; lūdzam saņemšanas laiku iepriekš saskaņot pa t.29193256) vai ar pasta sūtījumu.