Joomla!

Iepazīsties ar eLPA pakalpojumu grozu

Biedrība Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) vēlas informēt, ka piedāvā savus pakalpojumus veiksmīgākai sabiedrības līdzdalības nodrošināšanai to ģeogrāfiskajās teritorijās.

eLPA ir vairāk kā desmit gadu pieredze darbā ar valsts pārvaldes un pašvaldību institūcijām, veidojot un attīstot institucionalizētus instrumentus sabiedrības līdzdalībai vietējā un nacionālā līmenī. Un esam gandarīti, ka izmantojot mūsu organizācijas zināšanas, ir notikusi vairāku, būtisku sabiedrības līdzdalības instrumentu izveide Latvijā, kā piemēram, nevalstisko organizāciju (NVO) un MK sadarbības memoranda īstenošanas padome, Saeimas deklarācija par pilsoniskās sabiedrības attīstību Latvijā un sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām.

Tāpat gadu laikā eLPA ir uzkrāta pieredze sabiedrības līdzdalības procesu organizēšanā gan vietējā, gan starptautiskā līmenī, kā arī ir izstrādāti instrumenti sabiedrības līdzdalības intensitātes noteikšanai konkrētās teritorijās, attīstīts apmācību kurss par sabiedrības līdzdalības un interešu aizstāvības procesu organizēšanu, to pētniecību, kā arī pilsoniskās sabiedrības pārstāvju vispārējās kompetences celšanu.

eLPA darbojas arī kā resursu centrs nevalstiskajām organizācijām, sniedzot atbalstu un konsultācijas reģiona organizācijām, lai uzlabotu un izglītotu par pilsoniskās sabiedrības iesaistes iespējas.

Iepazīsties ar eLPA pakalpojumu grozu un intereses gadījumā par kādu no pakalpojumiem aicinām sazināties, rakstot eLPA uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot pa tālruni 67846464.
eLPA pakalpojumu grozs

Sadaļa "Līdzdalības iespējas" tiek uzturēta par projekta "Ar labu pārvaldību par ilgtspējīgu attīstību" finansējumu.

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

sif-kras-eez