Joomla!

Informatīvais seminārs-diskusija "Faktori, kas nosaka klientu viedokli par apkalpošanas līmeni uzņēmumā, un metodes apkalpošanas kvalitātes vērtēšanai"

2018. gada 20. martā NVO namā notika KVALB rīkotais informatīvais seminārs-diskusija "Faktori, kas nosaka klientu viedokli par apkalpošanas līmeni uzņēmumā, un metodes apkalpošanas kvalitātes vērtēšanai". 

Seminars1 640x360Lektore: Agita Krastiņa (uzņēmumu konsultante un apmācību vadītāja klientu apkalpošanas jautājumos, SIA "Viesmīlības projekti" valdes locekle, bijusī Air Baltic Corporation viceprezidente lidojumu servisa jautājumos)
Seminārā-diskusijā piedalījās 13 dalībnieki.

Seminārā aplūkotās un diskutētās tēmas:
* Servisa uztveres dimensijas - kādas tās ir un kā klientam tās pauž uzņēmums - nedaudz no teorijas un pētījumiem;

* Atmosfēra uzņēmumā un kas to veido;
* Vienotas izpratnes nozīme visā uzņēmumā par apkalpošanas kultūru; 
* Konstanta apkalpošanas kvalitātes līmeņa nodrošināšanas loma klientu novērtējuma veidošanā;
* Apkalpošanas kvalitātes vērtēšanas metodes - aptaujas, intervijas, novērojumi, vertikālā komunikācija - plusi un mīnusi.

Semināra-diskusijas dalībnieku ieguvumi/atsauksmes:
"Laba pieredzes apmaiņa; iespēja paskatīties klientu acīm uz dažādām lietām; iegūta informācija par vērtēšanas metodēm; saņemti ļoti interesanti viedokļi un to analīzes forma; iegūtas dažādas nianses vērtēšanas metodikā un knifiņi; atsvaidzināta informācija par klientu uztveri un dimensiju, kādā vērtē klients; atsvaidzinātas zināšanas par atgriezeniskās saites iegūšanu; iegūtas idejas, kā pilnveidot klientu apmierinātības pētījumus un kādas metodes izmantot."

Ar A.Krastiņas prezentāciju KVALB biedri var iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā Prezentācijas.

Saziņa ar lektori:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

DSC03931  DSC03944 640x426   DSC03938 640x426

Paldies visiem, kas piedalījās informatīvajā seminārā-diskusijā, dalījās ar savu pieredzi un deva ierosinājumus citiem KVALB pasākumiem!