Joomla!

Sociālo mediju izmantošana KVALB darbības mērķu un labas pārvaldības principu popularizēšanai
KVALB mājas lapas uzlabošana

Visi KVALB biedri - cits vairāk, cits mazāk - ir iepazinuši un izmanto esošo KVALB mājas lapu.
Pamazām, attīstoties biedrības darbībai, ir attīstījusies un pārveidojusies arī mūsu mājas lapa - ir nākušas klāt jaunas sadaļas, pārkārtots informācijas izvietojums.
Tomēr aizvien biežāk ir nācies saskarties arī ar situācijām, ka nepieciešamo informāciju ir grūti atrast (tā ir, tikai - kaut kur noslēpusies), kā arī, cenšoties atsevišku informāciju padarīt vieglāk pamanāmu, virkne sadaļu dublējas. Tā rezultātā pamazām mūsu mājas lapa ir kļuvusi nedaudz līdzīga Ponte Vecchio tiltam pār Arno upi Florencē.
http://www.hoteldegliorafi.it/images/bg_pontevecchio01.jpg

Realizējot projektu "Ar labu pārvaldību par ilgtspējīgu attīstību" 2015.gada budžeta ietvaros tika atrasti līdzekļi KVALB mājas lapas funkcionalitātes uzlabošanai, pārveidojot esošās mājas lapas dizainu un optimizējot informācijas izvietojumu.

Lasīt tālāk...
 
Sociālo mediju izmantošana Latvijas Kvalitātes biedrības mērķu sasniegšanai

fonds kvalb nvo

Saskaņā ar projekta 8.aktvitāti - 
Sociālo mediju izmantošana Latvijas Kvalitātes biedrības (KVALB) darbības mērķu un labas pārvaldības principu popularizēšanai plašākai pilsoniskajai sabiedrībai, lai sasniegtu lielāku mērķauditoriju un nodrošinātu jaunu biedru piesaisti -
2013.gadā tikai veikts izpētes darbs, lai noskaidrotu atbilstošako sociālo mediju un lai plānotu turpmākās darbības informācijas sagatavošanā un izvietošanā piemērotākajos sociālajos medijos.

Ar izpētes darba rezultātiem iespējams iepazīties prezentācijā


Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija