Sertificēts EFQM “Pamata kurss” (“Foundation training”)

Šis pamata klātienes kurss ir paredzēts jebkuram, kas vēlas uzzināt vairāk par jauno EFQM Modeli un RADAR novērtēšanu un par to ko organizācija var iegūt izmantojot šos rīkus. Latvijas Kvalitātes biedrība, EFQM nacionālais partneris, organizē sertificētu EFQM pamata kursu jebkuram, kas vēlas uzzināt vairāk par jauno EFQM Modeli un RADAR novērtēšanu un par to ko organizācija var iegūt izmantojot šos rīkus.

Kursa mērķauditorija:
Kurss piemērots jebkuram, kas vēlas saprast jauno EFQM Modeli un kā to veiksmīgāk izmantot lai padarītu organizāciju efektīvāku.
Šīs mācības ir noderīgas kā atsevišķs kurss, tomēr ar šim ir jāsāk ikvienam, kas vēlēsies turpināt savu kvalifikācijas paugstināšanu EFQM Modelī. Ja nākotnē plānojat nopietni strādāt ar EFQM modeli, iespējams, kļūt par EFQM vērtētāju, esat strādājis ar EFQM modeļa iepriekšējo versiju un tagad vēlaties pāriet uz jauno, šī kursa apguve ir obligāta.

Ieguvumi:
Pabeidzot šo kursu, dalībnieki mācēs:
izskaidrot kā EFQM Modelis var palīdzēt konkrētai organizācijai un kā to var izmantot dažādu nākotnes izaicinājumu pārvarēšanai;
izskaidrot kā ir Modelis strukturēts un kā tā dažādus elementus izmantot tieši viņu organizācijā;
lietot RADAR diagnostisku un novērtēšanas rīku stipro pušu un uzlabojamo jomu noteikšanai;
veikt augsta līmeņa “veselības pārbaudi” savā organizācijā.

Programma:
Kurss ir sadalīts 8 moduļos:
1. Modulis – Mainīgā pasaule
2. Modulis – Organizācijas ekosistēma
3. Modulis – Modeļa pamatojums
4. Modulis – EFQM Modelis
5. Modulis – RADAR metodoloģija
6. Modulis – EFQM Modeļa un RADAR metodoloģijas pielietošana
7. Modulis – EFQM digitālā platforma
8. Modulis – nākamie soļi


Šis vienas dienas kurss ir sadalīts 2 daļās, ar pauzi, kur pārtraukuma laikā ir iespējams aprunāties ar lektoru individuāli.

Cena kursam: 290,00 EUR bez PVN KVALB biedriem, 340,00 EUR bez PVN pārējiem interesentiem.

Kursa lektore: Vanda Novokšonova - Eurofortis IT SIA un Latvijas Kvalitātes biedrības valdes locekle,  EFQM licencēta iekšējo novērtētāju mācību (IAT) lektore, sertificēta EFQM novērtētāja ar pieredzi starptautiskā EFQM Izcilības balvas vērtēšanā kā arī citu nacionālo un starptautisko kvalitātes balvu vērtēšanā, apmācījusi vairāk kā 300 Latvijas organizāciju darbiniekus izcilības pieejas uzsākšanā un pašnovērtējuma veikšanā to organizācijās.

Lai uzzinātu vairāk informācijas, lūdzam sazināties ar KVALB e-pastā vai telefoniski.

Kurss tiks organizēts, ja pieteiksies vismaz 8 dalībnieki.


Lai pieteiktos, lūdzu aizpildiet reģistrācijas datus:













Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.